Varenr. 153N18BK50KW240
NOBB: 30809560
BØK VIBORG
Bøk Viborg er et lakkert 3-stavs gulv med bøkens naturlige fargevariasjoner. Kan inneholde brune streker og mindre kvister. Treslaget egner seg ikke lagt på gulvvarme.
Laget i Sverige
Førsteklasses stavdesign
Ekte tre
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Bøk Viborg er et lakkert 3-stavs gulv med bøkens naturlige fargevariasjoner. Kan inneholde brune streker og mindre kvister. Treslaget egner seg ikke lagt på gulvvarme.
Viktige funksjoner
- Laget i Sverige
- Førsteklasses stavdesign
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 200 mm |
| Lengde | 2423 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Overflatebehandling | Silkematt lakk |
| Bearbetning | Ikke-børstet |
| Farge | Eik naturell |
| Treslag | Bøk |
| Sortering | Variation |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Nordic Naturals Collection |
| Gulvvarme | Nei |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,8 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser BØK VIBORG i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.