Varenr. LTCLRW3011-150
NOBB: 57808796
COCOA BEAN WIDE
Med fløyelsaktig sjokoladefarver gir den komfort og beroliger. Cocoa Bean Wide er et pigmentert 1-stavs eikegulv i Life Collection. En jevn sortering med få kvister og et autentisk utseende. Mikrofas 4 sider forsterker det klassiske plankeinntrykket. En innovativ matt lakk eliminerer gjenskinn og beskytter treverket mot daglig slitasje.
Førsteklasses plankedesign
Egnet for gulvvarme
Ekte tre
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Med fløyelsaktig sjokoladefarver gir den komfort og beroliger. Cocoa Bean Wide er et pigmentert 1-stavs eikegulv i Life Collection. En jevn sortering med få kvister og et autentisk utseende. Mikrofas 4 sider forsterker det klassiske plankeinntrykket. En innovativ matt lakk eliminerer gjenskinn og beskytter treverket mot daglig slitasje.
Viktige funksjoner
- Førsteklasses plankedesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 150 mm |
| Lengde | 1810 mm |
| Tykkelse | 7 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Ikke-børstet |
| Farge | Mørk |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Life Essential Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5G |
| Konstruksjon | Finérgulv |
| Garanti | 15 år |
| Kjernemateriale | HDF |
| Kan slipes | Kan ikke slipes |
| LRV | 10 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser COCOA BEAN WIDE i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.