Ny
Varenr. LTCLW2610-228
NOBB:
CREMELLO CLICK 5 MM
Med en kjølig, gråaktig base er Cremello inspirert av fargetonen til sin navnebror. Den subtile variasjonen i lysegrå nyanser gir en myk variasjon i tråd med det rene og rolige tredesignet – perfekt for å legge grunnlaget for et nedtonet interiørdesign.
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Med en kjølig, gråaktig base er Cremello inspirert av fargetonen til sin navnebror. Den subtile variasjonen i lysegrå nyanser gir en myk variasjon i tråd med det rene og rolige tredesignet – perfekt for å legge grunnlaget for et nedtonet interiørdesign.
Viktige funksjoner
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 228 mm |
| Lengde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.55 |
| Design | |
| Design | Planke |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Wood design, Integrated sound reduction, Synchronized embossing |
| Farge | Hvit tone |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Hacienda Collection |
| Gulvvarme | Ja (maks 27 ° C) |
| Installasjonmetode | Flytende |
| Lås | Click5G |
| Konstruksjon | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 41 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser CREMELLO CLICK i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.