Varenr. 153N66EKW2KW240
NOBB: 60064069
EIK AMALFI
Eik Amalfi er et mattlakkert gulv i aknottygradering med dynamiske fargevariasjoner. Den hvite beisen gir gulvet et mykt, tidløst inntrykk. Med Woodloc5S kan gulvet enkelt legges i store areal opp til 25meter i bredden og det er tilpasset relativ luftfuktighet (RF) 20 -60 %. Tidløst, for tørre rom og kan kombineres med gulvvarme.
Laget i Sverige
Førsteklasses stavdesign
Egnet for gulvvarme
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Eik Amalfi er et mattlakkert gulv i aknottygradering med dynamiske fargevariasjoner. Den hvite beisen gir gulvet et mykt, tidløst inntrykk. Med Woodloc5S kan gulvet enkelt legges i store areal opp til 25meter i bredden og det er tilpasset relativ luftfuktighet (RF) 20 -60 %. Tidløst, for tørre rom og kan kombineres med gulvvarme.
Viktige funksjoner
- Laget i Sverige
- Førsteklasses stavdesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 200 mm |
| Lengde | 2423 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Ikke-børstet |
| Farge | Lysegrå |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Sand Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 37 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK AMALFI i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.