Varenr. 151N4AEKFMKW220
NOBB: 49871360
EIK BERLIN 226
Eik Berlin er et eksklusivt grå tonet oljet 1-stavs gulv som er laget av den fineste eiken. Røkt og så innfarget som gir en varm grå tone. De naturlige treegenskapene er forbedret med børsting og mikrofasede kanter. Kan inneholde små kvist. Oljede gulv anbefales etteroljet etter installasjon.
Laget i Sverige
Førsteklasses plankedesign
Egnet for gulvvarme
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Eik Berlin er et eksklusivt grå tonet oljet 1-stavs gulv som er laget av den fineste eiken. Røkt og så innfarget som gir en varm grå tone. De naturlige treegenskapene er forbedret med børsting og mikrofasede kanter. Kan inneholde små kvist. Oljede gulv anbefales etteroljet etter installasjon.
Viktige funksjoner
- Laget i Sverige
- Førsteklasses plankedesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2266 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Olje |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Lett røkt, Børstet |
| Farge | Greige |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Capital Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 24 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK BERLIN i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.