Varenr. 151N8AEKD4KW200
NOBB: 60699918
EIK COAST 200
Dette beisede 1-stavs eike gulvet i Lux Collection har varme jordfarger samordnet med steingrå fargetoner. Med mikrofas på fire sider er uttrykket av en klassisk fullplank sikret. Hvert bord er forsiktig børstet til fullkommenhet for å forsterke sorteringens naturlige karakter. Den ultra matte lakken skaper inntrykk av nylig saget tømmer som effektivt eliminerer reflekser, samtidig beskytter treet mot daglig slitasje.
Lengde
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Dette beisede 1-stavs eike gulvet i Lux Collection har varme jordfarger samordnet med steingrå fargetoner. Med mikrofas på fire sider er uttrykket av en klassisk fullplank sikret. Hvert bord er forsiktig børstet til fullkommenhet for å forsterke sorteringens naturlige karakter. Den ultra matte lakken skaper inntrykk av nylig saget tømmer som effektivt eliminerer reflekser, samtidig beskytter treet mot daglig slitasje.
Viktige funksjoner
Laget i Sverige
Førsteklasses plankedesign
Egnet for gulvvarme
Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Ultra matt lakk |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Børstet |
| Farge | Varm lys tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Lux Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Hardhet (Brinellverdi) | 3,7 |
| Kjernemateriale | Furu/Gran/Or |
| Kan slipes | 3-4 ganger |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK COAST i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.