Varenr. 153N3BEKF4KW240
NOBB: 51901178
EIK DUSK
Denne 3-stavs eikeparketten i Lumen Collection inneholder toner fra mettet jord som er fremhevet av en røkt overflate som forsterker naturlige urenheter i tømmeret. Hvert bord er forsiktig børstet til fullkommenhet og får frem de mørkere nyansene i et tidløst rustikk uttrykk. Den ultra matte lakken skaper inntrykk av nylig saget tømmer som effektivt eliminerer reflekser, samtidig som den beskytter treet mot daglig slitasje.
Laget i Sverige
Førsteklasses stavdesign
Egnet for gulvvarme
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Denne 3-stavs eikeparketten i Lumen Collection inneholder toner fra mettet jord som er fremhevet av en røkt overflate som forsterker naturlige urenheter i tømmeret. Hvert bord er forsiktig børstet til fullkommenhet og får frem de mørkere nyansene i et tidløst rustikk uttrykk. Den ultra matte lakken skaper inntrykk av nylig saget tømmer som effektivt eliminerer reflekser, samtidig som den beskytter treet mot daglig slitasje.
Viktige funksjoner
- Laget i Sverige
- Førsteklasses stavdesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 200 mm |
| Lengde | 2423 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Overflatebehandling | Ultra matt lakk |
| Bearbetning | Røkt, Børstet |
| Farge | Rødbrun |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Variation |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Lumen Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kjernemateriale | Furu/Gran/Or |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 15 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK DUSK i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.