Varenr. 151N9AEKFVKW220
NOBB: 52561933
EIK GARMISCH
Eik Garmisch er et rustikt 1-stavs hvitoljet gulv. Kan inneholde ubegrenset med friske og utbedret kvister og sprekker, samt innslag av yteved. Mikrofaset på alle fire sider forsterker det klassiske hel plankeutseendet. Hvert bord er forsiktig børstet for å få frem treets og sorteringens naturlige karakter.
Laget i Sverige
Førsteklasses plankedesign
Egnet for gulvvarme
Variant
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Eik Garmisch er et rustikt 1-stavs hvitoljet gulv. Kan inneholde ubegrenset med friske og utbedret kvister og sprekker, samt innslag av yteved. Mikrofaset på alle fire sider forsterker det klassiske hel plankeutseendet. Hvert bord er forsiktig børstet for å få frem treets og sorteringens naturlige karakter.
Viktige funksjoner
- Laget i Sverige
- Førsteklasses plankedesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2266 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Olje |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Børstet |
| Farge | Hvit tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Sand Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK GARMISCH i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.