Ny
Varenr. LTCLRW5002L-121
NOBB: 60825023
EIK GINSENG FISKEBEN LEFT
Trå inn i tidløs eleganse med dette fiskebensgulvet, børstet og behandlet med ultramatt lakk og en myk ginsengfarget beis. Det klassiske mønsteret tilfører dybde og bevegelse, mens den naturlige teksturen og den subtile nyansen skaper en rolig og moderne stemning som bringer skjønnhet og balanse til hjemmet ditt.
Egnet for gulvvarme
Ekte tre
Tile direction
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Trå inn i tidløs eleganse med dette fiskebensgulvet, børstet og behandlet med ultramatt lakk og en myk ginsengfarget beis. Det klassiske mønsteret tilfører dybde og bevegelse, mens den naturlige teksturen og den subtile nyansen skaper en rolig og moderne stemning som bringer skjønnhet og balanse til hjemmet ditt.
Viktige funksjoner
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 121 mm |
| Lengde | 593 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.6 |
| Design | |
| Design | Fiskebein |
| Overflatebehandling | Ultra matt lakk |
| Bearbetning | Faset 4 sider, Børstet |
| Farge | Varm lys tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Calm (City) |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Life Authentic Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja (maks 27 ° C) |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Unifit X |
| Konstruksjon | Finérgulv |
| Garanti | 15 år |
| Kjernemateriale | HDF |
| Kan slipes | Kan ikke slipes |
| LRV | 38 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK GINSENG FISKEBEN i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.