Varenr. 151NCSEK07KW240
NOBB: 53533843
EIK KLINTA
Den gjennomsiktige hvite pigmenteringen på dette 1-stavs eikegulvet fra Småland Collection skaper et naturlig blekt inntrykk. Hvert bord er omhyggelig håndskrapet, noe som fremhever kvister og det balanserte rustikke utseendet på gulvet. Fasede kanter på fire sider forsterker det klassiske plankeutseendet. Hvert bord er forsiktig børstet for å få frem særegenheten og fremheve den naturlige strukturen i treet.
Laget i Sverige
Førsteklasses plankedesign
Egnet for gulvvarme
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Den gjennomsiktige hvite pigmenteringen på dette 1-stavs eikegulvet fra Småland Collection skaper et naturlig blekt inntrykk. Hvert bord er omhyggelig håndskrapet, noe som fremhever kvister og det balanserte rustikke utseendet på gulvet. Fasede kanter på fire sider forsterker det klassiske plankeutseendet. Hvert bord er forsiktig børstet for å få frem særegenheten og fremheve den naturlige strukturen i treet.
Viktige funksjoner
- Laget i Sverige
- Førsteklasses plankedesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2420 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Olje |
| Bearbetning | Faset 4 sider, Håndskrapet, Børstet |
| Farge | Varm lys tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Dynamic |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Småland Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 36 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK KLINTA i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.