Varenr. 153N5BEKP1KW240
NOBB: 50673102
EIK PALE
Eik Pale er et hvitpigmentert matt lakkert 3-stavs gulv i rustikk stil med eikens naturlige fargevariasjoner. Den delvis gjennomsiktige balanserte hvite kontrasten lar den varme eike fargen skinne gjennom. Et perfekt utgangspunkt for et lyst nordisk interiør. Børstet for større trefølelse. Kan inneholde store kvister.
Laget i Sverige
Førsteklasses stavdesign
Egnet for gulvvarme
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Eik Pale er et hvitpigmentert matt lakkert 3-stavs gulv i rustikk stil med eikens naturlige fargevariasjoner. Den delvis gjennomsiktige balanserte hvite kontrasten lar den varme eike fargen skinne gjennom. Et perfekt utgangspunkt for et lyst nordisk interiør. Børstet for større trefølelse. Kan inneholde store kvister.
Viktige funksjoner
- Laget i Sverige
- Førsteklasses stavdesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 200 mm |
| Lengde | 2423 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Børstet |
| Farge | Hvit tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Variation |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Harmony Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 49 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK PALE i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.