Varenr. 153N3BEKB4KW240
NOBB: 51901337
EIK RIME
Den gjennomsiktige hvite innfargingen på dette børstede 3-stavs eikegulvet i Lumen Collection balanserer lyse og mørke kontraster i treet slik at de subtile varme eiketonene mykt filtrerer gjennom. Den ultra matte lakken skaper inntrykk av nylig saget tømmer som effektivt eliminerer reflekser, samtidig som den beskytter treet mot daglig slitasje.
Laget i Sverige
Førsteklasses stavdesign
Egnet for gulvvarme
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Den gjennomsiktige hvite innfargingen på dette børstede 3-stavs eikegulvet i Lumen Collection balanserer lyse og mørke kontraster i treet slik at de subtile varme eiketonene mykt filtrerer gjennom. Den ultra matte lakken skaper inntrykk av nylig saget tømmer som effektivt eliminerer reflekser, samtidig som den beskytter treet mot daglig slitasje.
Viktige funksjoner
- Laget i Sverige
- Førsteklasses stavdesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 200 mm |
| Lengde | 2421 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Overflatebehandling | Ultra matt lakk |
| Bearbetning | Børstet |
| Farge | Hvit tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Variation |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Lumen Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kjernemateriale | Furu/Gran/Or |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 41 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK RIME i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.