Varenr. 151N9AEK09KW220
NOBB: 60169424
EIK ROCHFORD
Eik Rochford er et 1-stavs gedigent plankegulv i naturell eik, fasede kanter, med børstet overflate og matt lakk gir rommet et markant utrykk. Hver planke er 18,7 cm bred og 227 cm lang. Med Woodloc5S kan gulvet enkelt legges i store areal opp til 25 meter i bredden og det er tilpasset relativ luftfuktighet (RF) 20 -60 %. Tidløst, for tørre rom og kan kombineres med gulvvarme.
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Eik Rochford er et 1-stavs gedigent plankegulv i naturell eik, fasede kanter, med børstet overflate og matt lakk gir rommet et markant utrykk. Hver planke er 18,7 cm bred og 227 cm lang. Med Woodloc5S kan gulvet enkelt legges i store areal opp til 25 meter i bredden og det er tilpasset relativ luftfuktighet (RF) 20 -60 %. Tidløst, for tørre rom og kan kombineres med gulvvarme.
Viktige funksjoner
Laget i Sverige
Førsteklasses plankedesign
Egnet for gulvvarme
Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2266 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Børstet |
| Farge | Eik naturell |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Dynamic |
| Fakta | |
| Kolleksjon | European Naturals Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Hardhet (Brinellverdi) | 3,7 |
| Kjernemateriale | Furu/Gran/Or |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 37 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK ROCHFORD i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.