Varenr. 151N8AEKB4KW240
NOBB: 51900414
EIK SKY
Den gjennomsiktige hvite innfargingen på dette børstede 1-stavs eikegulvet i Lux Collection balanserer lyse og mørke kontraster i treet slik at de subtile varme eiketonene mykt filtrerer gjennom. Med mikrofas på fire sider er uttrykket av en klassisk fullplank sikret. Hvert bord er forsiktig børstet til fullkommenhet for å forsterke sorteringens naturlige karakter. Den ultra matte lakken skaper inntrykk av nylig saget tømmer som effektivt eliminerer reflekser, samtidig som den beskytter treet mot daglig slitasje.
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Den gjennomsiktige hvite innfargingen på dette børstede 1-stavs eikegulvet i Lux Collection balanserer lyse og mørke kontraster i treet slik at de subtile varme eiketonene mykt filtrerer gjennom. Med mikrofas på fire sider er uttrykket av en klassisk fullplank sikret. Hvert bord er forsiktig børstet til fullkommenhet for å forsterke sorteringens naturlige karakter. Den ultra matte lakken skaper inntrykk av nylig saget tømmer som effektivt eliminerer reflekser, samtidig som den beskytter treet mot daglig slitasje.
Viktige funksjoner
Laget i Sverige
Førsteklasses plankedesign
Egnet for gulvvarme
Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Fargen og følelsen til EIK SKY
Den gjennomsiktige hvite innfargingen på dette børstede 1-stavs eikegulvet i Lux Collection balanserer lyse og mørke kontraster i treet slik at de subtile varme eiketonene mykt filtrerer gjennom. Med mikrofas på fire sider er uttrykket av en klassisk fullplank sikret. Hvert bord er forsiktig børstet til fullkommenhet for å forsterke sorteringens naturlige karakter. Den ultra matte lakken skaper inntrykk av nylig saget tømmer som effektivt eliminerer reflekser, samtidig som den beskytter treet mot daglig slitasje.





Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2420 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Ultra matt lakk |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Børstet |
| Farge | Hvit tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Lux Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Hardhet (Brinellverdi) | 3,7 |
| Kjernemateriale | Furu/Gran/Or |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 44 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK SKY i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.