Varenr. 151N9AEKF0KW240
NOBB: 46606072
EIK STARNBERG
Eik Starnberg et ekte tregulv i imponerende plankemønster, hvor hver planke består av kun ett stykke. Livfull, naturlig sortering, med kvist og utbedrede kvister.
Mikrofasede kanter og oljet. Gir det eksklusive utrykket til rommet!
Enkel, rask legging, egnet i kombinasjon med gulvvarme og tørt norsk klima.
Laget i Sverige
Førsteklasses plankedesign
Egnet for gulvvarme
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Eik Starnberg et ekte tregulv i imponerende plankemønster, hvor hver planke består av kun ett stykke. Livfull, naturlig sortering, med kvist og utbedrede kvister.
Mikrofasede kanter og oljet. Gir det eksklusive utrykket til rommet!
Enkel, rask legging, egnet i kombinasjon med gulvvarme og tørt norsk klima.
Viktige funksjoner
- Laget i Sverige
- Førsteklasses plankedesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2420 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Olje |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Børstet |
| Farge | Eik naturell |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Dynamic |
| Fakta | |
| Kolleksjon | European Naturals Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 20 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 39 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK STARNBERG i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.