Varenr. 151NDMEK14KW240
NOBB: 55311457
EIK TRAMONTO
Dette 1-stavs eikegulvet fra Boardwalk Collection skaper et rustikt uttrykk med sin varme honning nyanse og kastanjebrune tone. Karakterfulle kvister skaper en følelse av tekstur som er bragt til liv med håndbørsting. Faset fire sider forsterker et klassisk plankeutseende.
Laget i Sverige
Førsteklasses plankedesign
Egnet for gulvvarme
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Dette 1-stavs eikegulvet fra Boardwalk Collection skaper et rustikt uttrykk med sin varme honning nyanse og kastanjebrune tone. Karakterfulle kvister skaper en følelse av tekstur som er bragt til liv med håndbørsting. Faset fire sider forsterker et klassisk plankeutseende.
Viktige funksjoner
- Laget i Sverige
- Førsteklasses plankedesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2420 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Olje |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Røkt, Børstet |
| Farge | Rødbrun |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Dynamic |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Boardwalk Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kjernemateriale | Furu/Gran/Or |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 18 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK TRAMONTO i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.