Ny
Varenr. LTCLW2605-228
NOBB:
MARRONE CLICK 5 MM
Med en myk og mild fløyelsbrun farge inviterer Marrone til avslapning og komfort og forankrer ethvert interiør med sitt tredesign som har kvister og sprekker for den
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Med en myk og mild fløyelsbrun farge inviterer Marrone til avslapning og komfort og forankrer ethvert interiør med sitt tredesign som har kvister og sprekker for den
Viktige funksjoner
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 228 mm |
| Lengde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.55 |
| Design | |
| Design | Planke |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Wood design, Integrated sound reduction, Synchronized embossing |
| Farge | Rødbrun |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Ranch Collection |
| Gulvvarme | Ja (maks 27 ° C) |
| Installasjonmetode | Flytende |
| Lås | Click5G |
| Konstruksjon | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 17 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser MARRONE CLICK i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.