Ny
Varenr. LTCLW2615-228
NOBB:
RABICANO CLICK
Rabicano, med sin varme og dype brune tone inspirert av den karakteristiske pelsen til rabicano-hesten, gir en elegant og innbydende følelse til alle miljøer. Perfekt for dem som verdsetter premiumdesign og sofistikerte interiører med en varm og lun atmosfære.
Førsteklasses tredesign
Egnet for gulvvarme
Vannbestandig
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Rabicano, med sin varme og dype brune tone inspirert av den karakteristiske pelsen til rabicano-hesten, gir en elegant og innbydende følelse til alle miljøer. Perfekt for dem som verdsetter premiumdesign og sofistikerte interiører med en varm og lun atmosfære.
Viktige funksjoner
- Førsteklasses tredesign
- Egnet for gulvvarme
- Vannbestandig
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 228 mm |
| Lengde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Wood design, Integrated sound reduction, Synchronized embossing |
| Farge | Rødbrun |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Hacienda Collection |
| Gulvvarme | Ja (maks 27 ° C) |
| Installasjonmetode | Flytende |
| Lås | Click5G |
| Konstruksjon | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 20 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser RABICANO CLICK i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.