Ny
Varenr. LTCLW2602-228
NOBB:
SABIANO CLICK 5 MM
En varm, lys grå nyanse over den naturlig lyse eikefargen, i kombinasjon med den tydelige treådringen, kvister og sprekker, skaper et elegant, men rustikt gulv.
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
En varm, lys grå nyanse over den naturlig lyse eikefargen, i kombinasjon med den tydelige treådringen, kvister og sprekker, skaper et elegant, men rustikt gulv.
Viktige funksjoner
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 228 mm |
| Lengde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.55 |
| Design | |
| Design | Planke |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Wood design, Integrated sound reduction, Synchronized embossing |
| Farge | Varm lys tone |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Ranch Collection |
| Gulvvarme | Ja (maks 27 ° C) |
| Installasjonmetode | Flytende |
| Lås | Click5G |
| Konstruksjon | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 34 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser SABIANO CLICK i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.