Ny
Varenr. LTCLW2603-228
NOBB:
TOBIANO CLICK 5 MM
Varmere, mørkere toner i kontrast med honningfarget eik kjennetegner fargen på Tobiano. Naturlige egenskaper som kvister og sprekker fremhever den autentiske, rustikke følelsen i dette gulvet, noe som bidrar til å skape et hjemmekoselig og avslappet interiør.
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Varmere, mørkere toner i kontrast med honningfarget eik kjennetegner fargen på Tobiano. Naturlige egenskaper som kvister og sprekker fremhever den autentiske, rustikke følelsen i dette gulvet, noe som bidrar til å skape et hjemmekoselig og avslappet interiør.
Viktige funksjoner
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 228 mm |
| Lengde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.55 |
| Design | |
| Design | Planke |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Wood design, Integrated sound reduction, Synchronized embossing |
| Farge | Eik naturell |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Ranch Collection |
| Gulvvarme | Ja (maks 27 ° C) |
| Installasjonmetode | Flytende |
| Lås | Click5G |
| Konstruksjon | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 29 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser TOBIANO CLICK i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.