Ny
Varenr. LTCLW2614-228
NOBB:
TOVERO CLICK
Tovero har et raffinert tredesign, forsterket med synkronisert preging som speiler hver naturlige åre for en imponerende realisme. Den myke greige-fargen gir et rolig og moderne uttrykk, noe som gjør det til et perfekt valg for dem som foretrekker premiumgulv med en moderne følelse.
Førsteklasses tredesign
Egnet for gulvvarme
Vannbestandig
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Tovero har et raffinert tredesign, forsterket med synkronisert preging som speiler hver naturlige åre for en imponerende realisme. Den myke greige-fargen gir et rolig og moderne uttrykk, noe som gjør det til et perfekt valg for dem som foretrekker premiumgulv med en moderne følelse.
Viktige funksjoner
- Førsteklasses tredesign
- Egnet for gulvvarme
- Vannbestandig
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 228 mm |
| Lengde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.55 |
| Design | |
| Design | Planke |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Wood design, Integrated sound reduction, Synchronized embossing |
| Farge | Greige |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Hacienda Collection |
| Gulvvarme | Ja (maks 27 ° C) |
| Installasjonmetode | Flytende |
| Lås | Click5G |
| Konstruksjon | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 26 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser TOVERO CLICK i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.