Varenr. LTCLRW3004-118
NOBB: 57808024
WHOLE GRAIN NARROW
Minner om korn som svaier i vinden. Whole Grain Narrow er et pigmentert 1-stavs eikegulv i Life Collection. Et gulv med få kvister og et autentisk utseende. Mikrofas 4 sider forsterker det klassiske plankeinntrykket. En innovativ matt lakk eliminerer gjenskinn og beskytter treverket mot daglig slitasje.
Førsteklasses plankedesign
Egnet for gulvvarme
Ekte tre
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Minner om korn som svaier i vinden. Whole Grain Narrow er et pigmentert 1-stavs eikegulv i Life Collection. Et gulv med få kvister og et autentisk utseende. Mikrofas 4 sider forsterker det klassiske plankeinntrykket. En innovativ matt lakk eliminerer gjenskinn og beskytter treverket mot daglig slitasje.
Viktige funksjoner
- Førsteklasses plankedesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 118 mm |
| Lengde | 1225 mm |
| Tykkelse | 7 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Ikke-børstet |
| Farge | Varm lys tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Life Essential Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5G |
| Konstruksjon | Finérgulv |
| Garanti | 15 år |
| Kjernemateriale | HDF |
| Kan slipes | Kan ikke slipes |
| LRV | 37 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser WHOLE GRAIN NARROW i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.