Du tittar på sidan för handelspartners
- för att visa denna sida för våra handelspartners, Klicka här
Art.nr 133N14EKLCKW226
EK CHALK
Ek Chalk är ett golv i en mjuk vit färg som för tankarna till Medelhavsområdet vita kalkade husväggar och murar. Det ger detta mattlackade 3-stavsgolv en modern men klassisk och tidlös look.
3-stav
Mattlack
2266 mm x 188 mm x 13 mm
712,55 kr/m2
Pris/Paket 2 429,63 kr 2 429,63 kr
inkl. moms
Variant
För mer information och prover, vänligen kontakta våra projektledare.
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredd | 188 mm |
| Längd | 2266 mm |
| Tjocklek | 13 mm |
| Ytskiktstjocklek | 2.6 |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Bearbetning | Oborstad |
| Färg | Kallgrå nyans |
| Träslag | Ek |
| Sortering | Variation |
| Fakta | |
| Kollektion | Ground Collection |
| Golvvärme | Ja |
| Läggningsmetod | Nedlimning, Flytande |
| Fog | Woodloc® 5G |
| Konstruktion | Lamellparkett |
| Garanti | 20 år |
| Brinellvärde | 3,7 |
| Stomme | Fur-/granlameller |
| Slipbart | 2-3 times |
| LRV | 50 |
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredd | 188 mm |
| Längd | 2266 mm |
| Tjocklek | 13 mm |
| Ytskiktstjocklek | 2.6 |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Bearbetning | Oborstad |
| Färg | Kallgrå nyans |
| Träslag | Ek |
| Sortering | Variation |
| Fakta | |
| Kollektion | Ground Collection |
| Golvvärme | Ja |
| Läggningsmetod | Nedlimning, Flytande |
| Fog | Woodloc® 5G |
| Konstruktion | Lamellparkett |
| Garanti | 20 år |
| Brinellvärde | 3,7 |
| Stomme | Fur-/granlameller |
| Slipbart | 2-3 times |
| LRV | 50 |