Art.nr 710223
KÄHRS TOUCH-UP LACK
Bättringsbehandling för små repor på trägolv. En-komponents PU-akrylat med inbyggd borste för enkel och exakt applicering. Låg VOC-halt och utformad för diskreta, naturligt snygga reparationer.
Underhåll
Repair
Antal
1
StockStatusFutureAvailability
Säkerhetsinformation
Ingredienser
Enkomponents PU-akrylatbaserad lack
Produktfakta
| Förpackningsmått | |
| Bredd | 30 mm |
| Längd | 30 mm |
| Höjd | 80 |
| Fakta | |
| Kollektion | Reparation |
| Ytfärg | Lack |
| Tillbehörsundertyp | Reparation |
| Tillbehörstyp | Underhåll |
| Ytbehandling | Lack |
| Instruktioner för användning | Se till att ytan är ren och dammfri. Vrid försiktigt flaskan i händerna för att blanda innehållet. Var försiktig så att det inte bildas luftbubblor. Applicera ett tunt och jämnt lager på ytan. Det finns en pensel i locket. Avlägsna överskott omedelbart vid behov. Upprepa appliceringen vid behov. |
| Ingredienser | Enkomponents PU-akrylatbaserad lack |
Produktfakta
| Förpackningsmått | |
| Bredd | 30 mm |
| Längd | 30 mm |
| Höjd | 80 |
| Fakta | |
| Kollektion | Reparation |
| Ytfärg | Lack |
| Tillbehörsundertyp | Reparation |
| Tillbehörstyp | Underhåll |
| Ytbehandling | Lack |
| Instruktioner för användning | Se till att ytan är ren och dammfri. Vrid försiktigt flaskan i händerna för att blanda innehållet. Var försiktig så att det inte bildas luftbubblor. Applicera ett tunt och jämnt lager på ytan. Det finns en pensel i locket. Avlägsna överskott omedelbart vid behov. Upprepa appliceringen vid behov. |
| Ingredienser | Enkomponents PU-akrylatbaserad lack |
Säkerhetsinformation
Ingredienser
Enkomponents PU-akrylatbaserad lack