Art.nr 710525
KÄHRS VAXSTAVAR KIT (10 OLIKA FÄRGER)
Vaxstavar kit 10 olika färger
Underhåll
Repair
Ytfärg
Säkerhetsinformation
Ingredienser
Lösningsmedelsfritt harts och montaniskt vax, naturliga pigment.
Produktfakta
| Förpackningsmått | |
| Bredd | 85 mm |
| Längd | 190 mm |
| Höjd | 20 |
| Fakta | |
| Kollektion | Reparation |
| Ytfärg | 10 olika färger |
| Tillbehörsundertyp | Reparation |
| Tillbehörstyp | Underhåll |
| Instruktioner för användning | Vaxstavarna smälts in i skadan med en smältanordning. De olika färgerna på vaxstavarna kan blandas för att få en perfekt matchning med golvet. Efter att vaxet har härdat, ett par sekunder, skär bort överskottet med en spatel och reparationen är klar. |
| Ingredienser | Lösningsmedelsfritt harts och montaniskt vax, naturliga pigment. |
Produktfakta
| Förpackningsmått | |
| Bredd | 85 mm |
| Längd | 190 mm |
| Höjd | 20 |
| Fakta | |
| Kollektion | Reparation |
| Ytfärg | 10 olika färger |
| Tillbehörsundertyp | Reparation |
| Tillbehörstyp | Underhåll |
| Instruktioner för användning | Vaxstavarna smälts in i skadan med en smältanordning. De olika färgerna på vaxstavarna kan blandas för att få en perfekt matchning med golvet. Efter att vaxet har härdat, ett par sekunder, skär bort överskottet med en spatel och reparationen är klar. |
| Ingredienser | Lösningsmedelsfritt harts och montaniskt vax, naturliga pigment. |
Säkerhetsinformation
Ingredienser
Lösningsmedelsfritt harts och montaniskt vax, naturliga pigment.