Du ser siden for handels partnere
- for at se denne side for forbrugere, Klik her
38 %
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 187 mm |
| Længde | 2266 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overfladebehandling | Lak |
| Forædling | Ikke-børstet |
| Farve | Lys nyance |
| Træarter | Ask |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Nordic Naturals Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 4,0 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran lamel |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
Art.nr 151L87AK50KW220
ASK GOTLAND 226
Ask Gotlands mørke brunkerne i kombination med den lyse splint skaber et gulv med stor karakter.
Planke
Lak
2266 mm x 187 mm x 15 mm
549,40 kr./m²
1.098,80 kr./m²
Pris/emballage 1.395,41 kr. 2.790,83 kr.
inkl. moms
Længde
For mere information og prøver, kontakt venligst vores projektledere.
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 187 mm |
| Længde | 2266 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overfladebehandling | Lak |
| Forædling | Ikke-børstet |
| Farve | Lys nyance |
| Træarter | Ask |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Nordic Naturals Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 4,0 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran lamel |
| Kan slibes | 2-3 ganger |