Du ser siden for handels partnere
- for at se denne side for forbrugere, Klik her
38 %
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 151 mm |
| Længde | 2420 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Børstet |
| Farve | Lysegrå |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Lux Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran/al |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 32 |
Art.nr 151N51EKL4KW240
EG CRAYON
Bejdset eg plank i varm grå tone med subtile jordnuancer. Børstet struktur og ultramat lak giver et elegant og tidløst plankeudtryk.
Planke
Mikrofaset 4-sider
Børstet
Ultra mat lak
2420 mm x 151 mm x 15 mm
509,40 kr./m²
1.018,75 kr./m²
Pris/emballage 1.115,53 kr. 2.231,06 kr.
inkl. moms
For mere information og prøver, kontakt venligst vores projektledere.
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 151 mm |
| Længde | 2420 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Børstet |
| Farve | Lysegrå |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Lux Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran/al |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 32 |