Du ser siden for handels partnere
- for at se denne side for forbrugere, Klik her
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 120 mm |
| Længde | 600 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Olie |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Røget, Børstet |
| Farve | Mørk |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Large Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning |
| Fuge | Not/Fer |
| Konstruktion | 2-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Birk krydsfiner |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
Art.nr 111PCDEKFCKE600
EG HERRINGBONE CD SMOKED DARK
Premium 2-lags dybrøget europæisk egetræ i sildebensmønster med farvevariationer og knaster. Med mikrofasede kanter og en børstet, olieret finish, der fremhæver træets naturlige struktur. Indeholder venstre- og højreelementer til fuldlimet montering.
Sildebensmønster
Mikrofaset 4-sider
Børstet
Røget
Olie
600 mm x 120 mm x 11 mm
1.093,75 kr./m²
Pris/emballage 2.520 kr. 2.520 kr.
inkl. moms
For mere information og prøver, kontakt venligst vores projektledere.
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 120 mm |
| Længde | 600 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Olie |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Røget, Børstet |
| Farve | Mørk |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Large Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning |
| Fuge | Not/Fer |
| Konstruktion | 2-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Birk krydsfiner |
| Kan slibes | 2-3 ganger |