Art.nr 152N55AK0VKW240
ASK FALSTERBO
Den fine hvide nuance a dette ask-gulv er forstærket med en hvid mat lak.
Lavet i Sverige
Førsteklasses stangdesign
Velegnet til gulvvarme
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Den fine hvide nuance a dette ask-gulv er forstærket med en hvid mat lak.
Nøglefunktioner
- Lavet i Sverige
- Førsteklasses stangdesign
- Velegnet til gulvvarme
- Ægte træ
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Sun ExposureUng for evigtOpbygger karakter over tid
- CharacterRent & ModerneUdtryksfuldt
- Visual FinishUltra MatSatin
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 200 mm |
| Længde | 2423 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | 2-stav |
| Overfladebehandling | Mat lak |
| Forædling | Ikke-børstet |
| Farve | Klarhvid |
| Træarter | Ask |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Collection | Sand Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 4,0 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran/al |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 65 |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser ASK FALSTERBO i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.