Art.nr LTCLW2121-218
ASPEN CLICK 6 MM
Kährs Luxury Tiles Aspen clickgulv er inspireret af hvide tropiske strande. Et gulv med en naturlig cremet hvid glød og silkeagtig følelse. Bløde, blide nuancer fremhæver trædesignets naturlige mønstre, herunder naturlige træk som knaster og revner.
Førsteklasses trædesign
Velegnet til gulvvarme
Vandafvisende
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Kährs Luxury Tiles Aspen clickgulv er inspireret af hvide tropiske strande. Et gulv med en naturlig cremet hvid glød og silkeagtig følelse. Bløde, blide nuancer fremhæver trædesignets naturlige mønstre, herunder naturlige træk som knaster og revner.
Nøglefunktioner
- Førsteklasses trædesign
- Velegnet til gulvvarme
- Vandafvisende
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Sun ExposureUng for evigtOpbygger karakter over tid
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering |
| Farve | Klarhvid |
| Fakta | |
| Collection | Nature Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser ASPEN CLICK i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.