Art.nr LTCLW2310-218
COCONINO CLICK 6 MM
Kährs Luxury Tiles Coconino clickgulv har et lyst naturligt egetræsdesign der er blødgjort
af en gennemsigtig hvid bejdse, hvilket resulterer i et tidløst gulv der komplementerer
ethvert miljø og interiør. Den naturlige egetræsfarve, træets årer og synlige knaster og
revner skaber et autentisk look, forstærket af synkron prægning.
Førsteklasses trædesign
Velegnet til gulvvarme
Vandafvisende
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Kährs Luxury Tiles Coconino clickgulv har et lyst naturligt egetræsdesign der er blødgjort
af en gennemsigtig hvid bejdse, hvilket resulterer i et tidløst gulv der komplementerer
ethvert miljø og interiør. Den naturlige egetræsfarve, træets årer og synlige knaster og
revner skaber et autentisk look, forstærket af synkron prægning.
Nøglefunktioner
- Førsteklasses trædesign
- Velegnet til gulvvarme
- Vandafvisende
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Sun ExposureUng for evigtOpbygger karakter over tid
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Lys nyance |
| Fakta | |
| Collection | Nordic Classic Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 28 ° C) |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år bolig/15 år offentlige miljø |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser COCONINO CLICK i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.