Ny
Art.nr LTCLW2610-228
CREMELLO CLICK 5 MM
Med en cremet, kølig, grålig base er Cremello inspireret af farven fra sit navneforlæg. De subtile skift i lysegrå nuancer giver en blød variation, som harmonerer med det rene og rolige trædesign – perfekt som fundament for et afdæmpet interiørdesign.
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Med en cremet, kølig, grålig base er Cremello inspireret af farven fra sit navneforlæg. De subtile skift i lysegrå nuancer giver en blød variation, som harmonerer med det rene og rolige trædesign – perfekt som fundament for et afdæmpet interiørdesign.
Nøglefunktioner
Velegnet til gulvvarme
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 228 mm |
| Længde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Klarhvid |
| Fakta | |
| Collection | Hacienda Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 41 |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser CREMELLO CLICK i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.