Ny
Art.nr LTCLRW5002L-121
EG GINSENG SILDEBEN VENSTRE
Træd ind i tidløs elegance med dette sildebensgulv, børstet og behandlet med ultramat lak og en blød varm tone. Det klassiske mønster tilfører dybde og bevægelse, mens den naturlige struktur og subtile tone skaber en rolig, moderne stemning, der bringer skønhed og balance til dit hjem.
Velegnet til gulvvarme
Ægte træ
Tile direction
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Træd ind i tidløs elegance med dette sildebensgulv, børstet og behandlet med ultramat lak og en blød varm tone. Det klassiske mønster tilfører dybde og bevægelse, mens den naturlige struktur og subtile tone skaber en rolig, moderne stemning, der bringer skønhed og balance til dit hjem.
Nøglefunktioner
- Velegnet til gulvvarme
- Ægte træ
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Visual FinishUltra MatSatin
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 121 mm |
| Længde | 593 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Faset 4-sider, Børstet |
| Farve | Lys nyance |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm (City) |
| Fakta | |
| Collection | Life Authentic Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Unifit X |
| Konstruktion | Træfinergulve |
| Garanti | 15 år |
| Kernemateriale | HDF |
| Kan slibes | Kan ikke genslibes |
| LRV | 38 |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser EG GINSENG SILDEBEN i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.