Ny
Art.nr LTCLRW5004L-121
EG SAGE SILDEBEN VENSTRE
Tilføj varme og stil til ethvert rum med dette gulv, der kombinerer raffineret design med naturlig charme. Sildebensmønsteret tilfører en tidløs karakter, mens den dybe, jordnære brune tone – som igen er populær – sammen med den ultramatte, børstede overflade på Eg Sage Herringbone skaber en rolig og elegant atmosfære, der bringer hygge ind i hjemmet.
Velegnet til gulvvarme
Ægte træ
Tile direction
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Tilføj varme og stil til ethvert rum med dette gulv, der kombinerer raffineret design med naturlig charme. Sildebensmønsteret tilfører en tidløs karakter, mens den dybe, jordnære brune tone – som igen er populær – sammen med den ultramatte, børstede overflade på Eg Sage Herringbone skaber en rolig og elegant atmosfære, der bringer hygge ind i hjemmet.
Nøglefunktioner
- Velegnet til gulvvarme
- Ægte træ
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Visual FinishUltra MatSatin
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Farven og følelsen af EG SAGE SILDEBEN
Tilføj varme og stil til ethvert rum med dette gulv, der kombinerer raffineret design med naturlig charme. Sildebensmønsteret tilfører en tidløs karakter, mens den dybe, jordnære brune tone – som igen er populær – sammen med den ultramatte, børstede overflade på Eg Sage Herringbone skaber en rolig og elegant atmosfære, der bringer hygge ind i hjemmet.





Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 121 mm |
| Længde | 593 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Faset 4-sider, Børstet |
| Farve | Kobber |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm (City) |
| Fakta | |
| Collection | Life Authentic Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Unifit X |
| Konstruktion | Træfinergulve |
| Garanti | 15 år |
| Kernemateriale | HDF |
| Kan slibes | Kan ikke genslibes |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser EG SAGE SILDEBEN i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.