Art.nr LTCCW2502-145
FUSION CLICK CHEVRON 6 MM
Lad Fusion Chevron vække dine sanser, hvor tidløs skønhed møder moderne elegance og skaber rum, der udstråler harmoni og stil. Fusion tilbyder en behagelig, lys blond farve med undertoner af honning, og kombineret med det rolige, naturlige trælook skabes et gulvdesign, der giver ethvert rum en følelse af luksus og elegance.
Førsteklasses trædesign
Velegnet til gulvvarme
Vandafvisende
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Lad Fusion Chevron vække dine sanser, hvor tidløs skønhed møder moderne elegance og skaber rum, der udstråler harmoni og stil. Fusion tilbyder en behagelig, lys blond farve med undertoner af honning, og kombineret med det rolige, naturlige trælook skabes et gulvdesign, der giver ethvert rum en følelse af luksus og elegance.
Nøglefunktioner
- Førsteklasses trædesign
- Velegnet til gulvvarme
- Vandafvisende
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Sun ExposureUng for evigtOpbygger karakter over tid
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 145 mm |
| Længde | 665.4 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Chevron |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Lys nyance |
| Fakta | |
| Collection | Sensation Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Uniclic® |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
| LRV | 39 |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser FUSION CLICK CHEVRON i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.