Art.nr LTCCW2504-145
ILLUSION CLICK CHEVRON 6 MM
Illusion Chevron, et gulv der overgår alle forventninger. Dette gulv har en rig og dyb naturlig egfarve i gyldenbrune toner med et let rustikt trælook. Dette design skaber nemt en hyggelig og komfortabel atmosfære.
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Illusion Chevron, et gulv der overgår alle forventninger. Dette gulv har en rig og dyb naturlig egfarve i gyldenbrune toner med et let rustikt trælook. Dette design skaber nemt en hyggelig og komfortabel atmosfære.
Nøglefunktioner
Førsteklasses trædesign
Velegnet til gulvvarme
Vandafvisende
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Sun ExposureUng for evigtOpbygger karakter over tid
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 145 mm |
| Længde | 665.4 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Chevron |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Lys nyance |
| Fakta | |
| Collection | Sensation Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Uniclic® |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
| LRV | 31 |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser ILLUSION CLICK CHEVRON i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.