Art.nr LTCHW2505-103
INTENTION CLICK SILDEBEN 6 MM
Intention Sildeben har en varmere, mørkere tone i kontrast til den honningfarvede eg, der kendetegner designet. Naturlige elementer som knaster og revner fremhæver gulvets autentiske, let rustikke udseende, hvilket bidrager til en ægte og indbydende stemning.
Førsteklasses trædesign
Velegnet til gulvvarme
Vandafvisende
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Intention Sildeben har en varmere, mørkere tone i kontrast til den honningfarvede eg, der kendetegner designet. Naturlige elementer som knaster og revner fremhæver gulvets autentiske, let rustikke udseende, hvilket bidrager til en ægte og indbydende stemning.
Nøglefunktioner
- Førsteklasses trædesign
- Velegnet til gulvvarme
- Vandafvisende
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Sun ExposureUng for evigtOpbygger karakter over tid
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 103.3 mm |
| Længde | 590.5 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Kobber |
| Fakta | |
| Collection | Sensation Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Uniclic® |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
| LRV | 20 |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser INTENTION CLICK SILDEBEN i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.