Ny
Art.nr LTCLW2605-228
MARRONE CLICK 5 MM
Med sin bløde og behagelige fløjlsbrune farve indbyder Maronne til afslapning og komfort og giver ethvert interiør en jordnær base med sit trædesign med knaster og revner, der skaber en autentisk, naturlig træfølelse.
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Med sin bløde og behagelige fløjlsbrune farve indbyder Maronne til afslapning og komfort og giver ethvert interiør en jordnær base med sit trædesign med knaster og revner, der skaber en autentisk, naturlig træfølelse.
Nøglefunktioner
Velegnet til gulvvarme
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 228 mm |
| Længde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Kobber |
| Fakta | |
| Collection | Ranch Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 17 |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser MARRONE CLICK i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.