Art.nr LTCLW2110-218
OULANKA CLICK 6 MM
Kährs Luxury Tiles Oulanka er inspireret af de lyse gule og brune toner fra hvedemarker,
der svajer i vinden. Et af vores mest populære LVT gulve. Autentiske træfarver og realistiske karakteristiske træk som knaster og revner fremhæver dette gulvs naturlige udseende.
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Kährs Luxury Tiles Oulanka er inspireret af de lyse gule og brune toner fra hvedemarker,
der svajer i vinden. Et af vores mest populære LVT gulve. Autentiske træfarver og realistiske karakteristiske træk som knaster og revner fremhæver dette gulvs naturlige udseende.
Nøglefunktioner
Førsteklasses trædesign
Velegnet til gulvvarme
Vandafvisende
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Sun ExposureUng for evigtOpbygger karakter over tid
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering |
| Farve | Eg natur |
| Fakta | |
| Collection | Nature Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år bolig/15 år offentlige miljø |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser OULANKA CLICK 6 MM i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.