Ny
Art.nr LTCLW2615-228
RABICANO CLICK
Rabicano, med sin varme, dybe brune tone, inspireret af den karakteristiske rabicano-hests pels, giver et elegant og indbydende udtryk til alle miljøer. Perfekt for dem, der værdsætter premiumdesign og sofistikerede interiører med en varm og hyggelig atmosfære.
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Rabicano, med sin varme, dybe brune tone, inspireret af den karakteristiske rabicano-hests pels, giver et elegant og indbydende udtryk til alle miljøer. Perfekt for dem, der værdsætter premiumdesign og sofistikerede interiører med en varm og hyggelig atmosfære.
Nøglefunktioner
Førsteklasses trædesign
Velegnet til gulvvarme
Vandafvisende
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Sun ExposureUng for evigtOpbygger karakter over tid
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 228 mm |
| Længde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Kobber |
| Fakta | |
| Collection | Hacienda Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 20 |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser RABICANO CLICK i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.