Art.nr LTCLW2005-218
TIVEDEN CLICK 6 MM
Kährs Luxury Tiles Tiveden clickgulv har dybe brune nuancer inspireret af barken fra fyrretræer hvilket tilføjer et strejf af elegance til ethvert interiør. De grå undertoner fremhæver den rolige og hårfine grad af trædesign.
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Kährs Luxury Tiles Tiveden clickgulv har dybe brune nuancer inspireret af barken fra fyrretræer hvilket tilføjer et strejf af elegance til ethvert interiør. De grå undertoner fremhæver den rolige og hårfine grad af trædesign.
Nøglefunktioner
Førsteklasses trædesign
Velegnet til gulvvarme
Vandafvisende
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Sun ExposureUng for evigtOpbygger karakter over tid
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering |
| Farve | Mørkegrå |
| Fakta | |
| Collection | Breeze Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser TIVEDEN CLICK i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.