Ny
Art.nr LTCLW2614-228
TOVERO CLICK
Tovero har et raffineret trædesign, forstærket med synkroniseret prægning, der gengiver hver naturlig åre for en imponerende realisme. Den bløde greige-farve giver et roligt og moderne udtryk, hvilket gør det til et perfekt valg for dem, der foretrækker premiumgulve med et moderne touch.
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Tovero har et raffineret trædesign, forstærket med synkroniseret prægning, der gengiver hver naturlig åre for en imponerende realisme. Den bløde greige-farve giver et roligt og moderne udtryk, hvilket gør det til et perfekt valg for dem, der foretrækker premiumgulve med et moderne touch.
Nøglefunktioner
Førsteklasses trædesign
Velegnet til gulvvarme
Vandafvisende
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Sun ExposureUng for evigtOpbygger karakter over tid
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 228 mm |
| Længde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Mørkegrå |
| Fakta | |
| Collection | Hacienda Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 26 |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser TOVERO CLICK i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.