Art.nr LTCCW2503-145
VISION CLICK CHEVRON 6 MM
Vision Chevron har et rent udtryk og en kombination af beige toner, der skaber en rolig atmosfære. Hver planke er inspireret af vores historie, håndværk og innovation. Det smukke trælook skaber et gulv, der giver en varm og afslappet stemning.
Førsteklasses trædesign
Velegnet til gulvvarme
Vandafvisende
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Vision Chevron har et rent udtryk og en kombination af beige toner, der skaber en rolig atmosfære. Hver planke er inspireret af vores historie, håndværk og innovation. Det smukke trælook skaber et gulv, der giver en varm og afslappet stemning.
Nøglefunktioner
- Førsteklasses trædesign
- Velegnet til gulvvarme
- Vandafvisende
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Sun ExposureUng for evigtOpbygger karakter over tid
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 145 mm |
| Længde | 665.4 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Chevron |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Lys nyance |
| Fakta | |
| Collection | Sensation Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Uniclic® |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
| LRV | 31 |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser VISION CLICK CHEVRON i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.