Du ser siden for handels partnere
- for at se denne side for forbrugere, Klik her
38 %
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering |
| Farve | Klarhvid |
| Fakta | |
| Collection | Nature Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
Art.nr LTCLW2121-218
ASPEN CLICK 6 MM
Kährs Luxury Tiles Aspen clickgulv er inspireret af hvide tropiske strande. Et gulv med en naturlig cremet hvid glød og silkeagtig følelse. Bløde, blide nuancer fremhæver trædesignets naturlige mønstre, herunder naturlige træk som knaster og revner.
Planke
Mikrofaset 4-sider
Wood design
Integrated sound reduction
Click SPC LVT
Flydende
1210 mm x 218 mm x 6 mm
199,40 kr./m²
398,75 kr./m²
Pris/emballage 420,68 kr. 841,36 kr.
inkl. moms
For mere information og prøver, kontakt venligst vores projektledere.
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering |
| Farve | Klarhvid |
| Fakta | |
| Collection | Nature Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |