Ny
Art.nr LTCLW2604-228
OVERO CLICK 5 MM
Overo har en varm åldrad ekfärg, som i kombination med de synliga kvistarna, sprickorna och träådringen introducerar ett karaktäristiskt golv som lyfter upp vilken interiör som helst genom att skapa en varm och inbjudande atmosfär.
537,50 kr /m2
Priser visas inkl. moms
Hitta återförsäljare
Besök en av våra återförsäljare för att uppleva våra golv i verkligheten
Snabbt hopp till
Personlighet
Overo har en varm åldrad ekfärg, som i kombination med de synliga kvistarna, sprickorna och träådringen introducerar ett karaktäristiskt golv som lyfter upp vilken interiör som helst genom att skapa en varm och inbjudande atmosfär.
Nyckelfunktioner
Lämplig för golvvärme
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredd | 228 mm |
| Längd | 1220 mm |
| Tjocklek | 5 mm |
| Ytskiktstjocklek | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Plank |
| Bearbetning | 4-sidig mikrofas, Trädesign, Integrerad ljudreducering, Synkroniserad prägling |
| Färg | Naturliga eknyanser |
| Fakta | |
| Kollektion | Ranch Collection |
| Golvvärme | Ja (Max 27°C) |
| Läggningsmetod | Flytande |
| Fog | Click5G |
| Konstruktion | Vinylgolv klick |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 24 |

Floor planner
Se golvet i vår Floor planner
Visualisera OVERO CLICK i ditt hem med vår interaktiva floor planner. Prova olika inställningar och belysning för att hitta den perfekta matchningen för din stil.