Ny
Art.nr LTCLW2614-228
TOVERO CLICK
Tovero har en förfinad trädesign, förstärkt med synkroniserad prägling som speglar varje naturlig ådring för en imponerande realism. Den mjuka greige-färgen ger ett lugnt och modernt uttryck, vilket gör det till ett perfekt val för den som föredrar premiumgolv med en modern känsla.
Premium trädesign
Lämplig för golvvärme
Vattentålig
537,50 kr/m2
Priser visas inkl. moms
Hitta återförsäljare
Besök en av våra återförsäljare för att uppleva våra golv i verkligheten
Snabbt hopp till
Personlighet
Tovero har en förfinad trädesign, förstärkt med synkroniserad prägling som speglar varje naturlig ådring för en imponerande realism. Den mjuka greige-färgen ger ett lugnt och modernt uttryck, vilket gör det till ett perfekt val för den som föredrar premiumgolv med en modern känsla.
Nyckelfunktioner
- Premium trädesign
- Lämplig för golvvärme
- Vattentålig
- UnderhållInstallera & njutExtra kärlek
- SolexponeringFör evigt ungBygger karaktär över tid
- InstallationEnkelt att fixa självProfessionellt
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredd | 228 mm |
| Längd | 1220 mm |
| Tjocklek | 5 mm |
| Ytskiktstjocklek | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Plank |
| Bearbetning | 4-sidig mikrofas, Trädesign, Integrerad ljudreducering, Synkroniserad prägling |
| Färg | Varmgrå nyans |
| Fakta | |
| Kollektion | Hacienda Collection |
| Golvvärme | Ja (Max 27°C) |
| Läggningsmetod | Flytande |
| Fog | Click5G |
| Konstruktion | Vinylgolv klick |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 26 |

Floor planner
Se golvet i vår Floor planner
Visualisera TOVERO CLICK i ditt hem med vår interaktiva floor planner. Prova olika inställningar och belysning för att hitta den perfekta matchningen för din stil.